Revitalizace a oživení letního kina v Orlové

Město Orlová získalo z Nadace OKD nadační příspěvek ve výši 3 000 tis. Kč na projekt "Revitalizace a oživení letního kina v Orlové".  Cílem projektu je nabídnout cílové skupině, kterou jsou obyvatelé města a nejbližšího okolí, kvalitní služby v oblasti kulturního a společenského dění ve  městě v důstojném a kutlurním prostředí tak, aby Orlová mohla být zařazena mezi města s bohatou kulturní nabídkou nabízející svým občanům nejen bydlení, ale i kulturně společenské vyžití. Výstupem projektu bude nově zrekonstruovaný areál letního kina, jedná se o rekonstrukci hlediště (osazení nových laviček, úpravy zpevněných ploch apod.) a jeviště se zázemím (rekonstrukce zázemí pro účinkující, elektroinstalace, střechy apod.).  Předpokládaný termín realizace je duben až červenec 2014.

Datum zveřejnění/aktualizace: 11.3.2014