Spokojený občan

Město Orlová realizuje projekt financovaný z rozpočtu Regionální rady regionu soudržnosti Moravskoslezsko

Název projektu: Spokojený občan - vizitka úřadu

Registrační číslo: CZ.1.10/3.2.00/04.01099

Prioritní osa: 3. Rozvoj měst

Oblast podpory: 3.2. Subregionální centra

Termín realizace: červenec – prosinec 2012

Stručný popis projektu: Rekonstrukcí objektu dojde k rozšíření prostor hlavní budovy úřadu, k přemístění dvou odborů a tím k částečné centralizaci služeb občanům. Vybudováním moderního FRONT OFFICE projekt přispěje k zjednodušení a přehlednosti poskytovaných služeb občanům a tím také k úspoře času úředníků i klientů. V rámci projektu budou změněny vnitřní dispozice objektu, dojde k propojení s hlavní budovou, budova bude zateplena, budou vyměněna okna, budova bude zasíťována, bude doplněno chlazení, budou pořízeny nové moderní kartotéky i zabezpečení budovy.

Předpokládané náklady jsou max. 23.5 mil a maximální dotace je stanovena na 20 mil. Konečné realizační náklady a poskytnutá dotace budou na základě výběrových řízení nižší.

Více informací o Regionálním operačním programu NUTS II Moravskoslezsko naleznete na www.rr-moravskoslezsko.cz

Datum zveřejnění/aktualizace: 1.10.2012