PODĚKOVÁNÍ

Nečekané a potěšující.

Nestává se pravidlem, že by lidé kontaktovali  policii jinak než úředně, a navíc mnohdy s nepříjemnými pocity nebo pocitem nejistoty.  A to se bezesporu týká i orlovské městské policie. Nicméně, jak se říká, výjimka potvrzuje pravidlo a na Městskou policii Orlová bylo doručeno psaní s přáním. Zvědavost,  kdože se rozhodl popřát strážníkům veselé vánoční svátky byla značná a po zjištění odesílatele o to příjemnější. Strážníkům městské policie se totiž rozhodli popřát jejich sousedé, obyvatele domu s pečovatelskou službou na ulici Polní v čele s paní Karin Tyrnerovou. A přestože si strážníci nevybavují,  čím výjimečným si tento pěkný postoj ze strany sousedů zasloužili, určitě jim přání dodá tolik potřebnou energii v boji proti covidu, jež jim přejí sousedé v psaní. Ostatně přesvědčte se sami z přiložených obrázků. A aby jsme nezapomněli na to nejdůležitější, mnohokrát děkujeme sousedům za přání.

MPO

Datum zveřejnění/aktualizace: 18.11.2020