Katalog firem - " X-TRAIL ORLOVÁ, z.s. "

Firma:" X-TRAIL ORLOVÁ, z.s. "Vizitka firmy (vCard)
Obor činnosti:Kluby a spolky
Adresa:Lutyně, 735 14 Orlová
Rydultowská 1054
Mobil:+420 602 714 493
Web:www.xtrail.cz
E-mail:sedlacek@xtrail.cz
IČ:227 70 852 (zobraz v ARESu)
Popis:

Vznik.

Sportovní klub X-TRAIL ORLOVÁ byl založen v roce 2011 a za krátkou dobu se stal jedním z nejlépe fungujicích týmů v regionu a potažmo v celé republice. Odhodlání, vášeň a píle stojí za tím, že držíme krok s českou trailrunningovou špičkou, aniž by některý z členů našeho týmu byl kdykoli vrcholovým sportovcem. Naší členové dosahují skvělých výsledků při extrémních běžeckých, ale také cyklistických a triatlonových závodech a mohou se pochlubit řadou medailí a podiových umístění a také účastmi na MČR, MS a na náročných závodech v alpských zemích! Čeho si však ceníme nejvíce je to, že fungujeme společně jako tým!

Pro lenivé čtenáře máme krátký 3 minutový sestřih o našem vzniku a dosavadním působení v letech 2011 - 2013. Najdete na Youtube zde.

Orlová.

Když se řekne Orlová, tak se lidem vybaví sídliště a kruhové objezdy. Orlová je také neodmyslitelně spojena s těžbou černého uhlí. Jelikož v regionu máme řadu elektráren, oceláren, železáren, patříme mezi nejvíce znečištěné oblasti celé Evropské Unie. Tomu všemu my říkáme "NE!" Chceme změnit charakter Orlové. Nechceme být považování za sídlištní povaleče a chceme dokázat, že i ve městech žijí lidé milující volnost a přírodu!

Sponzoři.

Za necelé 2 roky působení s námi začaly spolupracovat významné společnosti, jakými jsou:

V neposlední řadě musíme zmínit i spolupráci s městem Orlová, z jehož rozpočtu čerpáme dotace na naši činnost. Díky jejich důvěře máme stále chuť se rozvíjet a zlepšovat!

Datum aktualizace:24.10.2019

Uvedené informace dodávají samotné firmy a podnikatelé, kteří rovněž zodpovídají za správnost informací.
MIC nenese zodpovědnost za zveřejněné informace.