Katalog firem - Farní sbor Slezské církve evangelické a.v. v Orlové

Firma:Farní sbor Slezské církve evangelické a.v. v OrlovéVizitka firmy (vCard)
Obor činnosti:Kluby a spolky
Adresa:Orlová-Město
P. Cingra 482
Telefon:596 511 361
Web:www.orlovasceav.cz
E-mail:orlova@sceav.cz
IČ:69576025 (zobraz v ARESu)
Popis:
Farní sbor má jako nedílná součást církve své pravidelné aktivity, které využívají nejen členové sboru.  Bohoslužby považujeme za ústřední prvek sborového života. Jsou radostným a vděčným vyjádřením lásky k Bohu i k lidem, kde najdou povzbuzení a útěchu všichni příchozí. Bohoslužeb se účastní všechny věkové generace, což vytváří jedinečné rodinné společenství. Pro děti je každou neděli připraven program v dětském klubu, pro dorost a mládež v sobotu pak setkání Klubu Hajcman na faře. Další věkové generace mohou využít setkání biblických hodin, které se pravidelně konají ve středu v domě kultury v Orlové 4. Náplní setkání je studium obsahu Bible.
Dále pak jsou připravovány jednorázové akce jako např. sborový zájezd, setkání mužů Karlštejn nebo pro ženy a dívky Lady Club.
Kostel a farní budova se nachází v krásném přírodním prostředí na okraji města. Tento prostor rádi nabízíme pro své aktivity organizacím a institucím z okolí. Nechceme být uzavřenou komunitou, ale rádi uvítáme mezi námi každého návštěvníka.
Ve farní zahradě kolem kostela se například koná tábor pro děti přezdívaný „táborem pod kostelní věží“ a setkání pro mládež a rodiny s dětmi zvané SAM. Kostel se vyznačuje výbornou akustikou, je vhodným místem pro pořádání koncertů. Prostor sboru má potenciál, jak nabídnout lidem odpočinek, kulturní zážitek a duchovní obnovu.
Kontaktní osoba: Mgr. Vladislav Szkandera, sborový pastor
Datum aktualizace:17.10.2019

Uvedené informace dodávají samotné firmy a podnikatelé, kteří rovněž zodpovídají za správnost informací.
MIC nenese zodpovědnost za zveřejněné informace.