POZOR, ČEKAJÍ NÁS OMEZENÍ V CENTRU MĚSTA!

Vážení občané,

z důvodu provádění stavebních prací v podloubí Městského úřadu Orlová v ulici Osvobození v Orlové-Lutyni bude od pondělí 21. září do středy 30. září 2020 zrušen přístup k hlavní poště po dřevěných schodech z ulice Masarykova. Přístup k poště bude možný z ulice Osvobození tak, jako tomu bylo před zprovozněním dřevěných schodů.

K dalšímu omezení dojde od středy 23. září do konce srpna roku 2021. V tomto období bude zrušen chodník v ulici Masarykova lemující stavbu náměstí i přechod pro chodce řízený semaforem, a to z důvodu budování přeložky plynu, přeložky CETIN a budování nových vjezdů do podzemních garáží.

Náhradní trasa pro chodce, která je znázorněna v přiložené mapce, povede přes přechod u knihovny, podél hypermarketu Albert, přes přechod u gymnázia a přechod v blízkosti kruhového objezdu u gymnázia a dále už dle potřeby na úřad, poštu, do banky, domu kultury atd.

K dalšímu omezení v souvislosti s nezbytnými stavebními pracemi v podloubí městského úřadu dojde od soboty 26. září do středy 30. září 2020. V těchto dnech bude vstup na poštu možný pouze služebním vchodem z ulice Osvobození. 

Obsluha klientů bude probíhat průběžně. K vyřízení Vašich záležitostí do haly pošty budete doprovázeni pracovníky České pošty tak, aby byla zajištěna plynulost odbavení.

Děkujeme za pochopení.                                    Připojené dokumenty:

Náhradní trasa PNG [46KB]

Datum zveřejnění/aktualizace: 18.9.2020

Zpět na výpis