PEJSCI TIMY A FRANC HLEDAJÍ NOVÝ DOMOV

Jelikož nám nejsou lhostejné osudy psů, kteří se ne vlastní vinou dostali do situace, že hledají nový domov, rádi bychom vás touto cestou informovali o dvou, kteří sice nejsou k vidění v orlovském útulku, ale potřebují, aby se jich někdo brzy ujal, měl je rád a dal jim tak domov, který si zaslouží.

První psík se jmenuje TIMY. Je mu 2,5 roku a je velice hodný, kamarádský a nekonfliktní. Současný majitel jej dále nemůže chovat z časových důvodů, a proto nás požádal o pomoc při hledání vhodného domova pro Timyho. Veškeré informace a dotazy k možné adopci prosím směřujte na: lukassiska@seznam.cz, nebo na tel: 731 932 379.

Druhý pejsek se jmenuje Franc. Má 2 roky a je moc hodný a hravý. Miluje procházky a hry s míčem, ale dává jim vždy dost zabrat, a tak je třeba s tím počítat. Také má rád děti a spoustu lidí kolem sebe, neboť to rozhodně není samotářský typ. Franc je vhodný jak do bytu, tak i k rodinnému domku. Je to výborný hlídač. Malou chybičku ovšem má, a to, že se nesnese s druhými pejsky ani kočkami. Veškeré informace a dotazy k možné adopci prosím směřujte na tel: 603 722 267.

Na všechny ostatní pejsky se můžete podívat na našich webových stránkách smo-orlova.cz, nebo po předchozí domluvě s pracovníky přímo v orlovském útulku. Pro objednání prohlídky volejte na tel. č. 596 511 606.


Datum zveřejnění/aktualizace: 8.4.2022

Zpět na výpis