POHYBEM ZA ZDRAVÍM JIŽ TUTO NEDĚLI!

Vedení města Orlové, komise zdravé Orlové, komise pro sport a Městský sportovní klub Orlová, srdečně zvou občany k účasti na tradiční sportovně společenské akci „Pohybem za zdravím“.

„Pohybem za zdravím“ se uskuteční již tuto neděli 12. září. Prezence účastníků akce proběhne v době od 14 do 14:45 hodin před areálem Letního kina v Orlové. Pro účastníky akce budou připraveny tři trasy: běžecká, cyklistická a pěší.

Slavnostní zahájení a start jednotlivých tratí od 15 hodin.

Každý startující obdrží u prezence účastnický list s dárkovými kupóny a lístky do tomboly.

V rámci doprovodného programu budou připraveny spousty zábavných atrakcí, nafukovací bludiště, skákací hrady a slosování cen s hodnotnými dárky.

Přijďte a zažijte s námi příjemné, pohybem a veselím naplněné nedělní odpoledne.

Harmonogram akce:

14:00 – zahájení prezence pro účastníky

14:30 – zahájení provozu skákacích atrakcí

14:45 – ukončení prezence
15:00 – slavnostní zahájení/start jednotlivých tras (cyklistika, běh, chůze – procházka)
16:00 – slosování cen
18:00 – ukončení akce

Časový harmonogram je pouze orientační.

Datum zveřejnění/aktualizace: 10.9.2021