FESTIVAL ZDRAVÍ & DUŠE ZVE...

Zažijte dva dny plné zdraví, alternativy a esoteriky na festivalu Zdraví & Duše. Přijďte načerpat energii 3. a 4. září 2021 od 10:00-18:00 hodin na Černou louku do Ostravy a dozvíte se více o novinkách ve zdravém životním stylu.

 
„Jsem ráda, že můžeme, opět po dvou letech na Černé louce uspořádat festival Zdraví & Duše a návštěvníkům tak nabídnout možnost osobního setkání s vystavujícími. Velmi mě těší, že přijali naše pozvání známé osobnosti, se kterými se můžete setkat na přednáškách. Mohu jmenovat například Arnošta Vašíčka, Janu Niessnerovou či Janu Mrajcovou. Souběžně proběhne Veletrh medu Včela!!!, který svým sortimentem festival Zdraví & Duše krásně doplní.“ Dodává jedním dechem Zuzana Boháčová, manažerka festivalu Zdraví & Duše.

 
Novinkou letošního ročníku bude umístění energetických pyramid jak ve výstavní hale, tak na venkovní ploše. O harmonizaci prostoru se postarají andělské a energetické obrazy, které mají speciální místo na festivalu. U více než 50 firem z České republiky a zahraničí si nakoupíte produkty pro zdravý životní styl, léčivé minerální kameny, orgonity, šperky, bylinky, bio kosmetiku i alternativně zaměřenou literaturu. Pro ty z vás, kteří hledáte klid a pohodu bude připravena široká nabídka relaxačních a meditačních předmětů jako např. čakrové i andělské svíce, oleje i feng shui předměty.

 
Potřebujete pomoci s rozhodnutím důležitých životních otázek?  Můžete se zastavit u našich kartářek nebo si nechat vše vyčíst z dlaně. Na své si přijdou také milovníci raw a vegan stravy. Doprovodný program přinese po oba dny, od 11:00 do 17:00, přednášky zaměřené například na alternativní medicínu, záhadologii, ájurvédu, feng-shui, léčivé minerály aj.

 
Přijďte načerpat energii na festival Zdraví & Duše. Souběžně proběhne veletrh medu Včela!!!, který doplní festival o sortiment medu a medových produktů. Obě akce můžete navštívit na jedno vstupné

 
Vstupné: (na akci platí Černá karta 2021)

110 Kč – plné

60 Kč – děti 6-15 let, studenti 16-26, senioři nad 63 let, TP, ZTP, ZTP/P

Zdarma – děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P.

Vstupenky zakoupíte online v předprodeji prostřednictvím webových stránek

www.zdravi-duse.cz nebo osobně na infocentrech OstravaInfo v Ostravě do 3.9. 2021 do 10:00, poté už jen na místě.


Datum zveřejnění/aktualizace: 30.8.2021

Zpět na výpis