TENISOVÉ KURTY PRO VEŘEJNOST JSOU V PROVOZU

Současná epidemiologická situace a postupné rozvolňování striktních zákazů nám umožnily otevřít tenisové kurty pro veřejnost. Naši zaměstnanci i přes nepřízeň počasí zvládli připravit tenisové kurty pro veřejnost tak, že jsme mohli v sobotu 1. května zahájit provoz.

Provozní doba tenisových kurtů je od 7:00 do 20:00 hodin.

Nicméně, v současné době je možno využívat kurty pouze v režimu 1+1, tzn. dva hráči na jednom kurtu. Dále, dle aktuálních nařízení vlády, musí být uzavřeny vnitřní prostory venkovních sportovišť, takže nebude možno využívat šatny a sprchy v budově tenisového klubu.

V platnosti stále zůstává nařízení o ochraně dýchacích cest. Ochranu je zapotřebí používat při samotném vstupu do areálu sportoviště a po ukončení hry. V průběhu sportování však už není zapotřebí ochranu dýchacích cest používat.

K dispozici je šest antukových kurtů z osmi, jelikož současná nařízení o shromažďování osob nám nedovoluje demontovat nafukovací tenisové haly na dvou kurtech.

Na základě informací zástupců firmy MultiSport, nelze v současné době využívat slevy na tyto karty. Stále přijímáme pouze tyto šeky: Unišek+FKSP, Unišek, Unišek+, Cadhoc.

Aktuální ceník pro rok 2021 najdete na našich webových stránkách:

https://sportovniareal.smo-orlova.cz/tenisovy-areal/.

 

Pro rezervaci tenisových kurtů je možno opět využít náš rezervační systém:

https://smo.e-rezervace.cz/Branch/pages/Schedule.faces , nebo objednat kurty na tel.: 731 444 553.

Sledujte naše webové stránky, kde budeme přinášet další aktuální informace případného dalšího rozvolňování vládních opatření týkajících se sportovišť.

Těšíme se na vaši návštěvu.

SMO, m.a.s.

 


Datum zveřejnění/aktualizace: 10.5.2021

Zpět na výpis