Víkendový pobyt klubu Kudy Kam

Členové klubu Kudy Kam se v rámci projektu ,,Podporujeme hrdinství, které není vidět“ o víkendu 22. až 24. června zúčastnili pobytu v Davidově mlýně.

Pro všechny rodiče bylo vítanou změnou krásné, poklidné prostředí, ve kterém se mohli bez všedních domácích činností věnovat naplno svým dětem a užít si trochu volna, které se jim v každodenní rutině nedostává.

Přesto, že počasí moc nepřálo a tudíž nám byly některé aktivity odepřeny, měli jsme čas na to, abychom vzájemně poznali členy všech rodin, se kterými máme společné zkušenosti nejen v péči o své děti.

Vyžití bylo v Davidově mlýně dostatek, některé děti využily lanové centrum, jiné se s rodiči pustily do chytání pstruhů. Rodinky si udělaly výlet po okolí, například na přehradu Kružberk, zříceninu hradu Vikštejn aj. Ve volných chvílích rodiče využili služeb masérky nebo saunu. Večery rodinky trávily společně v místní restauraci a při společném posezení a popovídáni si.

Všechny členy skupiny, kteří se pravidelně setkávají již třetím rokem, tato akce více stmelila a byla vítanou změnou. Všichni věříme, že nebyla poslední.

Kateřina Pieterová, Sandra Šertlerová


Datum zveřejnění/aktualizace: 12.7.2018

Zpět na výpis