Z tenisových raket

Druhé místo ve dvouhře na Mistrovství ČR a mistryně ČR ve čtyřhře

 Nikola Tomanová se v listopadu zúčastnila Mistrovství ČR v Milovicích. Postup turnajem neměla vůbec jednoduchý. Po třech vyhraných třísetových bitvách, kde zápasy trvaly i více než tři hodiny, se probojovala až do finále. V souboji o první místo se utkala s Pernilou Mendesovou. Od vítězství dělil Nikolu jediný balón, avšak Pernila zahrála v důležitých momentech lepší úder. Nikola prohrála 7:5,2:6,7:5. I po velké únavě a vyčerpání hrála Nikola skvělý a úctyhodný tenis. 

 

 

Velký úspěch a obrovská gratulace!

Ve čtyřhře nedaly Nikola s Kristýnou Hrabalovou žádné dvojici šanci. Byť některé zápasy byly hodně těsné, Nikola s Kristýnou si udržely pozici nejvýše bodované dvojice a staly se (opět) mistryněmi ČR. Ve finále porazily dvojici Jarošová - Svobodová, se kterou mimochodem prohrály v semifinále na letním MČR. 
Moc gratulujeme!!!!

 

Turnaj dospělých v Havířově

Hned několik našich hráčů odehrálo na konci listopadu turnaj dospělých v Havířově Šumbarku. Daniel Bugel uhrál jedno kolo, rovněž jako Tomáš Hrachovec. Tomášovi k vítězství scházely dva míče. Jakub Kadora kraloval celému turnaji. Ve finále porazil Davida Kovaříka 6:1, 4:6, 10:6. Čtyřhru ovládla dvojice Vojtěch Zoubek a Vojtěch Podzemný (TK Slavia Orlová). V souboji o první místo porazili dvojici Kadora – Boháč 7:5,6:4. Orlovský trenér Martin Tajdus hrál pouze doubla, ve kterém skončil se svým partnerem Andrejem Wawrzyczkem na třetím místě. Nestačili na právě zmiňovanou dvojici Kadora-Boháč.

Všem jmenovaným gratulujeme.

Martina Hoková


Datum zveřejnění/aktualizace: 28.11.2017

Zpět na výpis