POZVÁNKA NA VÝSTAVU FOTOKLUBU ORLOVÁ

Orlovský Fotoklub provozuje svou činnost již 11 let, a jeho stav členské základny se ustálil na sedmi stálých členech, zajímajících se o klubovou činnost v oblasti amatérské fotografie. Fotoklub původně registrován jako „občanské sdružení“, je od roku 2014 „spolkem“.

Každoročně pořádá Fotoklub velkou výstavu roční přehlídky výsledků práce jeho členů, kterými jsou Ing. Radislav Hájek, Pavel Ličman, Ing. Lech Rzeszut, Blanka Kožuszníková, Václav Legerský, Michal Čech a Karel Návrat. Ta letošní prezentace jejich práce bude zahájena vernisáží v Domě kultury města Orlové, a to v úterý v 17:30 hodin.

„Je to již 19. velká výstava, kde je možné shlédnout bezmála sedmdesát barevných a černobílých velkoformátových fotografií. Jsou to nejrůznější záběry tak, aby si každý návštěvník našel ten svůj „šálek kávy“. Všichni členové v duchu moderní doby tvoří digitální fotografie,“ popisuje Radislav Hájek.

Členové FKO ani letos nechyběli na Výstavě spolkové a klubové činnosti, kde prezentovali desítku svých nejzajímavějších fotografií. Za zmínku stojí, že Fotoklub byl v roce 2015 vyhodnocen jako jeden z nejlepších spolků v Orlové. Činnost Fotoklubu významně podporuje i naše město.

Odkazy: www.fotokluborlova.cz, www.fotokluborlova.eu


Datum zveřejnění/aktualizace: 5.11.2017

Zpět na výpis