BADMINTON INFORMUJE

Počátkem září vstoupili badmintonisté TJ Orlová-Lutyně do druhé části sezóny 2017. Turnaje se opět roztočily na plné obrátky a naši hráči samozřejmě nemohli chybět. Zde je přehled turnajů, do kterých zasáhli naši hráči a jejich umístění.

 

Polish U17 OPEN

Turnaj se uskutečnil v sousedním Polsku v Glubczycích, a to v termínu od 1. do 3. září. Za nás se zúčastnila Nela Němcová a Tallulah Van Coppenolle. Nechyběly badmintonistky z šesti  zemí – Česka, Polska, Německa, Kypru, Portugalska a Rakouska.

Umístění našich hráček na turnaji: Nela obsadila ve dvouhře 5. až 8. místo, ve čtyřhře rovněž 5. až 8. místo se spoluhráčkou Kateřinou Mikelovou (z klubu Sokol Radotín Meteor Praha).          

Tallu byla ve dvouhře na 5. až 8. místě a ve čtyřhře obsadila 9. až 16. místo se spoluhráčkou Marií Růžičkovou (z klubu Badmintonový oddíl Chance).

 

 

FZ FORZA Czech U17 International

Místo: Český Krumlov, termín: 22.-24. září, naše účast: Nela Němcová a Tallulah Van Coppenolle.

Celková účast: 12 zemí – Česko, Polsko, Slovensko, Rakousko, Německo, Rusko, Srbsko, Chorvatsko, Maďarsko, Uzbekistán, Malta a Rumunsko.

Umístění našich hráček na turnaji:

Nela: dvouhra 9.-16. místo, čtyřhra 3. místo se spoluhráčkou Kateřinou Mikelovou (z klubu Sokol Radotín Meteor Praha). Mix 9.-16. místo se spoluhráčem Janem Blažkem (z klubu Badminton Rychnov nad Kněžnou).

Tallu: dvouhra 17.-32. místo, čtyřhra 9.-16. místo se spoluhráčkou Marií Růžičkovou (z klubu Badmintonový oddíl Chance).

 

Kompletní výsledky na stránkách tournamentsoftware. Články a streem ze zápasů na hlavní straně v novinkách na czechbadminton. Výsledky našich hráček na stránkách www.badminton-orlova.cz

 

Grand prix dospělí OPAVA

Turnaj se konal dne 23.9.2017 v Opavě. Obsadili jsme pouze kategorií mužů, kde mezi jednadvaceti hráči startovali Adam Blaník a Lukáš Franek. Velmi úspěšný byl Adam, který zvítězil ve dvouhře a ve čtyřhře s Lukášem. Z mixu přidal dělené 5. místo. Lukáš ve dvouhře i mixu obsadil dělené 9. místo.

Kompletní výsledky na stránkách smbas.net a czechbadminton

 

Kabal OPEN 2017 kategorií U15 a U17

Místo: Karviná, termín: 9.9.2017, naše účast: Lukáš Franek, Ondřej Hevessy, Zuzana Kolesárová, Vendula Míčková a Lucie Donová. Na turnaji startovali i hráči z Polska a Slovenska.

Na medailové umístění dosáhli:

Lukáš – 3. místo ve dvouhře a 2. Místo ve čtyřhře (s Ondřejem)

Ondřej – 2. místo ve čtyřhře

Vendula a Lucie – 3. místo ve čtyřhře

 

Kompletní výsledky na stránkách kabalteam.cz a czechbadminton.

Všem hráčům badmintonového klubu TJ Orlová-Lutyně gratulujeme za předvedenou hru a výsledky.

-RN-

 


Datum zveřejnění/aktualizace: 7.10.2017

Zpět na výpis