Oddíl ŠEMBI pořadatelem Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice

V současné době se v orlovském Kulturistickém oddíle Šembi, který má své zázemí ve Sportovním centru Shark, připravuje necelá desítka závodníků na svůj jarní start ve fitness, kulturistice a physique. Ukončují objemovou přípravu, po které bude následovat další část cílevědomého procesu. V tomto se odlišují od běžných návštěvníků posiloven a fitnesscenter, kteří trénují a stravují se podle svého uvážení; závodníci se připravují jinak, systematicky a téměř bez ustání. Ohledně své stravy musí být nekompromisní - v předsoutěžní přípravě by každý prohřešek mohl znamenat výrazné snížení šancí na úspěch.

 

Naši závodníci nyní dostali veliký impulz k tomu nepolevovat. Kulturistickému oddílu Šembi se dostalo té cti, že bude pořádat Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice a fitness dorostu a juniorů, a to v sobotu 13. května 2017, konkrétně v prostorách zimního stadionu v Bohumíně.

 

Nesmíme však zapomínat ani na jiné sportovní kluby v okolí, které se věnují kulturistice, ať už se jedná o Orlovou nebo o blízká města, a přikládáme přehled, jak si stály na žebříčcích jarních mistrovských soutěží dorostu a junioru v roce 2016. Jedná se o výsledky z celkem 180 oddílů (celkově 426 registrovaných) z celé České republiky.  Doufáme, že se i letos na pódiu utká velké množství závodníků z různých klubů a fanoušci, kteří to do Bohumína nemají z Orlové daleko, vytvoří skvělou atmosféru!

 

Již nyní víme, že organizátorství takovéto akce je pro celé Sportovní centrum Shark a Kulturistický oddíl Šembi veliká zodpovědnost a pořadatelský oříšek. Věříme, že půjde o sportovní akci, na kterou budou fanoušci orlovské kulturistiky dlouho vzpomínat. Přijďte povzbudit naše holky a kluky! Děkujeme také redakci Orlovských novin za možnost vás na tuto akci již nyní pozvat!

 

 

 

 

Klub

Umístění Morava a Slezsko

Umístění ČR

Extrifit Club 

X (spadá pod Čechy)

1.

SK PEPA centrum Opava

1.

2.

Fitness centrum Šembi

2.

3.

FC KARO Slavia Havířov

3.

34. (shodně)

Gold Team Karviná

9.

Fitcentrum Assen Ostrava

15.

20.

Oddíl Kubík fitness Ostrava

13.

41. (shodně)

Sportovní klub Slavia Orlová

24.

Fit Darja Bohumín

29.

Neumístěno

FIT-GYM Havířov

34.

Neumístěno

 

Markéta Tesařová, Roman Kuča

 


Datum zveřejnění/aktualizace: 16.1.2017

Zpět na výpis