Z tenisových raket

Karolína KUBÁŇOVÁ kralovala turnaji ve Vésce

Karolína Kubáňová vyhrála turnaj dorostu ve Vésce. Turnaj se konal na přelomu června a července. Ve finále zdolala Horákovou 6:2,6:4. Soutěž dvojic hrála Karolína spolu s Dominikou Kramolišovou. Jako první nasazená dvojice svou pozici udržely a celý turnaj vyhrály. Ve finále přehrály dvojici Petruželová - Svozilová 6:2,6:3. 
Gratulujeme!

 

Dominik KUBATKO vítězem turnaje mladších žáků

Z vítězství turnaje v Ostravě se radoval nasazený Dominik Kubatko. Turnaj mladších žáků se odehrál ve dnech 9. až 11. července. V soutěži dvojic porazil Dominik ve finále Patrika Opluštila 6:4,6:3. Pavel Kubáň skončil na třetím místě. V semifinále skončil Pavel na raketě finalisty Opluštila. Dominik hrál s Pavlem čtyřhru. Jako již sehraná dvojice se do finále probojovali pouze se ztrátou jediného gamu. Ve finále porazili pár Pavlis - Vons 6:4,6:2. Dominik si odvezl dvě první místa. Gratulujeme!

 

Jakub KADORA bodoval na ostravském turnaji dospělých

Jakub Kadora se radoval z vítězství turnaje v Ostravě, který proběhl v polovině července. V prvních dvou kolech nepustil soupeřům více než 1 gam. Do finále se probojoval přes Filipa Šenka 6:2,6:4. Finále proti Josefu Kocurovi se odehrálo o tři dny později u nás v Orlové. Jakub na domácí půdě zvítězil 6:4, 7:6. Čtyřhru hrál s Danielem Boháčem a celý turnaj vyhráli. V souboji o první místo rozhodl až třetí set - tiebreak. Jakub s Danielem porazili dvojici Segeťa - Krhut 6:3,3:6,10:6. Jakub potvrdil svou roli přeborníka Moravskoslezského kraje.
Gratulujeme!

 

David ŠIMEČEK oslňoval na turnaji v Třinci

Turnaje mladších žáků v Třinci ve dnech 23. až 25. července se zúčastnili 4 naši hráči. Finále turnaje patřilo orlovským nadějím. David Šimeček porazil v souboji o první místo Tomáše Tajduse 6:0,6:0. První dvě místa tak putovala do orlovského klubu. Ve čtyřhře zvítězil Tomáš Tajdus a jako svého spoluhráče zvolil Olšara. Ve finále porazili dvojici Czernek – Lýsek 6:1,6:1. Naši hráči Jiří Obluk a Jiří Mařec skončili ve čtyřhře na třetím místě. Gratulujeme!

 

Tomáš HOVORKA vyhrál turnaj ve Vendryni

Tomáš Hovorka se radoval z vítězství Vendryňského turnaje dospělých. Turnaj se uskutečnil 23. až 25.července. Tomáš v souboji o první místo porazil Marenčoka 6:2,6:3 a odvezl si tak nejcennější trofej. Soutěže dvojic se Tomáš nezúčastnil.
Gratulujeme!

 

Starší žáci v Orlové

Ve dnech 30. července  až 1. srpna se u nás na domácí půdě uskutečnil turnaj starších žáků a žákyň. Pavel Kubáň vyhrál soutěž dvojic. Spolu s Přemyslem Dokoupilem vybojovali první místo. Ve finále porazili dvojici Martin Kinšt (Orlová) a David Konečný. U dívek patřily přední příčky našim hráčkám. Na třetím místě skončila Adriana Adamusová, která nestačila na Elišku Lišákovou. Ve finále se utkaly Terezie Schirmerová a Eliška Lišáková. Eliška vyhrála 6:1,6:2. Celkově v celém turnaji ztratila 4 gamy. Ve čtyřhře kralovala dvojice Eliška Lišáková a Karolína Mrowiecová. Ve finále porazili domácí dvojici - Terezie Schirerová a Terezie Tokařová.

 

ITF 10.000 v Srbsku

Na konci července se Nikola Tomanová zúčastnila turnaje ITF s dotací 10.000 $ v srbském městě Palic. Spolu se svou doublovou partnerkou Kristýnou Hrabalovou vybojovaly třetí místo ve čtyřhře. V semifinále nestačily na první nasazenou dvojici a vítězky turnaje Barbaru Bonic a Diu Evtimovou. Prohrály 7:5,6:2 a odvezly si třetí místo.

Gratulujeme! 

 

Martina Hoková

 


Datum zveřejnění/aktualizace: 11.8.2016

Zpět na výpis