Decathlon cup

Tradiční štamprličkou slivovice byl 17. května zahájen na kurtech Slávie Orlová za účasti 17 dvojic  4. ročník tenisového turnaje amatérských hráčů v mužské čtyřhře a letos poprvé i v mixu pod názvem Decathlon cup.

Závěrečné posezení účastníků turnaje s vyhlášením vítězů proběhlo i za účasti starosty našeho města Ing. Tomáše Kuči ve velmi příjemném prostředí Cofee-Coctail baru „Jen tak“. Vítězem turnaje se stala dvojice Jaroslav Šanulák-Daniel Jureček, která ve finále porazila pár Ivan Kadora-Rostislav Kunčický. Na třetím místě se umístila dvojice Kamil Paloncy- Zbyněk Bernatík, na čtvrtém pak bratři Kamil a Marek Buglovi. Turnaj v mixu se stal kořistí páru Daniel Cigánek- Adéla Strnadlová, který ve finále zdolal manžele Pavla a Blanku Buzkovy.  V turnaji útěchy zvítězila dvojice Petr Zářický-Ivan Heuman. Všechny výsledky jsou na stránkách orlovacity.cz/dccup.

Poděkování za zdařilou akci zaslouží hlavní sponzor turnaje Decathlon Ostrava, reprezentovaný jeho manažerem Adamem Lasotou, a sponzoři turnaje Počítače Orlová s. r. o., Coffee-Coctail bar „Jen tak“, restaurace Depo a AK JUDr. Petra Kocura.

Zvláštní poděkování za vzornou organizaci turnaje náleží tenisovému klubu Slávia Orlová - Evženu Szusterovi, Miloši Tomanovi, Janu Haškovi a Martině Hokové. Pátý ročník turnaje Decathlon cup se uskuteční v rámci doprovodného programu Dne města Orlová opět příští rok v květnu.

Martin Kováč

Datum zveřejnění/aktualizace: 25.5.2015