VYHLAŠUJEME 24. ROČNÍK SOUTĚŽE KVETOUCÍ ORLOVÁ

Je příjemné vidět město plné pestrých barev květin a zeleně. Svůj velký podíl na tom mají i občané města Orlové, kteří s láskou upravují své zahrady, balkóny a okna krásně kvetoucími rostlinami. Proto vyhlašujeme již 24. ročník soutěže Kvetoucí Orlová 2021, která se koná pod záštitou města Orlové, ve spolupráci s odborem výstavby a životního prostředí.

Soutěž proběhne v několika kategoriích:

• Kvetoucí balkon, lodžie a okno
  • Kvetoucí dům a zahrada, parková zahrada
  • Úprava veřejné plochy před obytným domem

Budeme rádi, když nás upozorníte na kvetoucí krásu kdekoliv v Orlové. Ozvěte se, rádi přijedeme a krásu zdokumentujeme.

Pokud však pošlete fotografie rozkvetlých oken a zahrad vy, nezapomeňte uvést adresu, provedeme osobní prohlídku v terénu. Vaši fotodokumentaci si rádi zapůjčíme.

Uzávěrka soutěže bude  17. září 2021. Komise ocení výzdobu a určí pořadí soutěžících. Všechny návrhy a postřehy ze svého okolí volejte na odbor výstavby a životního prostředí MěÚ Orlová, konkrétně

Ing. Stachurové:
tel. 596 581 716
e-mail:  katerina.stachurova@muor.cz,

Ing. Kollárové:
tel. 596 581 329
e-mail: lucie.kollarova@muor.cz.

Děkujeme za spolupráci. Jsme rádi za každou informaci, neboť není v našich silách prohlédnout vše na území města. Těšíme se, že vaši práci a krásu kvetoucí Orlové budeme moci prezentovat široké veřejnosti a vás, účastníky soutěže, ocenit.

Datum zveřejnění/aktualizace: 12.7.2021