OČKOVÁNÍ BEZ REGISTRACE NOVĚ TAKÉ V BOHUMÍNĚ

Bohumínská městská nemocnice se zařazuje mezi místa, kde je možné si nechat provést očkování proti nemoci covid-19 bez předchozí registrace.

Zájemce, již se nechtějí zabývat administrativou objednávkového systému, bude očkovací místo přijímat vždy ve čtvrtek od 8 do 10 hodin.

Vakcinace v pavilonu A Bohumínské městské nemocnice už probíhá kvůli klesajícímu zájmu jenom ve čtvrtek. Otevřeno je od 7 do 11 hodin.

„Rozhodli jsme se proto, že už budeme přijímat rovněž neregistrované pacienty. Může se stát, že kvůli objednávkám stráví v čekárně o nějakou minutku déle, ale pokusíme se celý proces co jak nejvíc urychlit,“ řekl předseda představenstva bohumínské nemocnice Svatopluk Němeček.

V první fázi očkovali v Bohumíně celý týden a také o víkendech, zájem o vakcinaci ale slábne. Nemocnice proto chce motivovat občany i tím, že se nyní vyhnou předchozí registraci.

Datum zveřejnění/aktualizace: 23.8.2021