AG TESTY NA POČKÁNÍ NOVĚ TAKÉ V BOHUMÍNĚ

Antigenní test s výsledkem na počkání můžete nově podstoupit také na odběrovém místě v Bohumíně v ulici Bezručova 300 (budova VIADRUSU, levá část, 1. patro). Testování pro veřejnost probíhá v pracovní dny od 7 do 13 hodin. Další informace získáte na telefonu 596 083 372.

Podmínkou provedení antigeního testu, kterou stanovil Centrální řídící tým MZ, je podepsání čestného prohlášení. V tom svým podpisem stvrzujete, že jste za posledních 90 dní neprodělali onemocnění Covid-19, že jste za poslední 3 dny nepodstoupili antigenní test a ani nedokončili očkování. Čestné prohlášení je dostupné na mobilním odběrovém místě.

V případě, že máte o antigenní test zájem a nesplňujete podmínky MZ, platí cena pro samoplátce 350 Kč.

Zpracování a výsledek testu je na počkání do 15 až 20 minut. V případě pozitivity je nutné podstoupit ověřující test metodou PCR. Odběr pro tento test bude proveden ihned na místě, není třeba se znovu objednávat. Testy jsou hrazeny zdravotní pojišťovnou.

Po odběru dostanete Potvrzení o výsledku antigenního testu na průkaz antigenu SARS-CoV-2 v češtině a angličtině dle nařízení ministerstva.


Datum zveřejnění/aktualizace: 20.5.2021

Zpět na výpis