Cyklo-běh za Českou republiku bez drog 2019 - START

V pondělí 10. června byl od 9 hodin v areálu Letního kina Orlová připraven kulturní program v rámci největší protidrogové kampaně nazvané "Cyklo-běh za Českou republiku bez drog 2019". Nad akcí převzal záštitu Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Parlamentu ČR a organizuje ji občanské hnutí "Řekni NE drogám - Řekni ANO životu". Trasa letošního dvanáctidenního Cyklo-běhu vede přes 39 měst Čech a Moravy. Celkem trasa čítá přes 1100 kilometrů. Tým 8 - 10 cyklistů-běžců, kteří sami žijí život bez drog, urazí tuto vzdálenost za 10 dní. Čeká na ně průměrná denní vzdálenost 110 kilometrů! Celá akce bude zakončena v Praha v pátek 21. června 2019.

#iTVO #Orlova #LetniKino #ProtidrogovaKampan #CykloBeh #CykloBehZaCR #RekniNeDrogam #ToBeContinued #CirkusTrochuJinak #zongler