Části Orlové budou bez elektřiny

Bez elektrické energie se budou muset obejít některé domácnosti a firmy na území měst Orlové a Rychvald, a to v pátek 10. října od půl osmé ráno do 15 hodin odpoledne.

K přerušení dodávky proudu dojde kvůli údržbě vysokého napětí distributora ČEZ. V Orlové se přerušení dodávek týká městských částí Město, Lutyně a Poruba. Konkrétně jde o ulice Zátiší, Nádražní, V Poli, Údolní, Třešňová, Petra Cingra, K Rybníku, B. Němcové, Slezská, Orlovská, Jabloňová, A. Jiráska, Úzká, Lidická, Březová a oblast Staré Náměstí. Jak upozorňují odpovědní technici firmy ČEZ, na mnohých ulicích se odstávka elektřiny týká vždy jen některých určených objektů. „Údaje o tom, kterých čísel popisných se odstávka konkrétně týká, vyvěsí naši technici v daných lokalitách,“ sdělili pracovníci ČEZu.

„Pozor! Po celou dobu přerušení dodávky elektřiny se kdykoli na kterékoli části rozvodového zařízení může objevit životu nebezpečné napětí, popřípadě může dodávka proudu skončit dříve. Pro to je nutné chovat se po celou dobu bezpečně tak, jako by k přerušení  dodávky proudu vůbec nedošlo,“ upozorňují bezpečnostní technici ČEZu.Připojené dokumenty:

Dokument ke stažení XLS [95KB]

Datum zveřejnění/aktualizace: 8.10.2008

Zpět na výpis