DEN ZEMĚ v Orlové - úterý 22. dubna od 10 do 16 hodin

Městský úřad Orlová, odbor životního prostředí, komise Zdravého města a MA21, občanské sdružení VITA, Středisko volného času Kotva a Dům kultury města Orlové vás srdečně zvou na DEN ZEMĚ.

Na náměstí před Městským úřadem v Orlové-Lutyni bude 22. dubna v době od 10 do 16 hodin připraveno čtrnáct interaktivních činností. „Malí i velcí návštěvníci se mohou těšit na modelování z voskových plátů, hmaty, vegetariánství a běžnou stravu, ochutnávku malých dobrot se značkou „bio“, filcování z ovčí vlny, předení na kolovratu, malování šnečích ulit s ukázkou největších hlemýžďů oblovek velkých, motýlí bál, lov a určování půdních breberek, měření ekologické stopy atd. Program je opravdu pestrý, zajímavý a je připraven na dobu od 10 do 16 hodin,“ uvedla Halina Zadubanová z odboru školství, kultury a sportu.

Takže – NEVÁHEJTE a PŘIJĎTE!

Datum zveřejnění/aktualizace: 18.4.2008