STŘEDOŠKOLSKÉ DERBY NABÍDLO ZAJÍMAVÉ FOTBALOVÉ MOMENTY

Premiérový fotbalový turnaj, ve kterém změřili síly Střední odborná škola Net Office a Gymnázium a Obchodní akademie Orlová má svého vítěze.

NETGOA Cup ovládl ho tým třeťáků, složený ze studentů obchodní akademie a veřejné správy. Stříbro si připsala sexta gymnazistů a bronz studenti 3. ročníků informačních technologií z téže školy.

Turnaj, který iniciovali sami studenti, proběhl 25. června dopoledne na hřišti U Kapličky v přátelské a uvolněné atmosféře. Nabídl spoustu zajímavých fotbalových momentů i krásné góly. Zápasy o medaile byly velmi vyrovnané. V duelu o bronz gól nepadl a rozhodly až penaltové rozstřely. O vítězi ve finále nakonec rozhodl jediný gól.

Fotogalerii z akce najdete zde.


Datum zveřejnění/aktualizace: 26.6.2026

Zpět na výpis