RODIČE, VYUŽIJTE OZDRAVNÝ POBYT A POSILTE IMUNITU SVÝCH DĚTÍ

Moravskoslezské sanatorium v Metylovicích pořádá ozdravné léčebné pobyty pro děti. Léčba je zcela hrazena z veřejného zdravotního pojištění a co se dá léčit? Nadváha, obezita, astma, dermorespirační syndrom, časté infekty horních cest dýchacích, skolióza, vadné držení těla, nemoci svalové a kosterní soustavy.

Co pro zaléčení vašich dětí můžete udělat?

• Nahlaste se nejpozději do 1. února 2024 u paní Ivany Sniegoňové na Městském úřadě v Orlové, odbor městských financí a školství, tel.: 596 581 314, email.: ivana.sniegonova@muor.cz
  • Navštivte dětského lékaře, zda je vaše dítě indikováno k danému pobytu a k vystavení návrhu do léčebny.
  • Podejte vypsaný návrh co nejdříve na příslušnou zdravotní pojišťovnu ke schválení.

Děti pojedou v termínu od 29. února 2024 do 28. března 2024 a doprava je tradičně organizována hromadně městem Orlová.

Místo k pobytu zarezervujete na čísle 733 190 215 u paní Hamrlové ( PO-PÁ 8 – 15 hodin) nebo na emailu: hana.hamrlova@olum.cz

Bližší informace o pobytu, dopravě a léčebně získáte také u paní Hamrlové nebo na stránkách zde.

Léčebna během pobytu zajišťuje výuku v plném rozsahu od prvního do devátého ročníku základní školy.

Datum zveřejnění/aktualizace: 1.12.2023