VESNA PŘIJME VŠEOBECNOU SESTRU/VŠEOBECNÉHO BRATRA

Domov Vesna nabízí volné pracovní místo na pozici – Všeobecná sestra/ Všeobecný bratr. Pokud berete tuto práci jako poslání, jste empatičtí a chcete lidem pomáhat, neváhejte a ozvěte se. Rádi vás přivítají do svých řad.

• Náplň práce:

Poskytování komplexní základní nebo specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu, zpracovávání ošetřovatelského plánu, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klienta sociální péče, orientační hodnocení fyziologických funkcí, podíl na poskytování preventivní, diagnostické léčebné, neodkladné a dispenzární péče, zajišťování nezbytného dohledu. Znalost standardů sociálních služeb výhodou.

• Nástupní plat:

Dle platné stupnice platových tarifů v závislosti na délce započitatelné praxe od 28 340 korun do 41 780 korun + zvláštní příplatky 2630 korun, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku (2000 korun).

• Pracovní doba:

Nepřetržitý provoz – denní a noční 12 hod. směny.

• Benefity:

5 týdnů dovolené, po 6 měsících příspěvek na Penzijní spoření až do výše 500 korun/měsíčně, stravování v areálu, oběd za 25 korun, možnost čerpání zdravotního volna – 4 dny za rok, mimořádné odměny.

Plánovaný nástup ihned nebo dle možností uchazeče.

Žádosti o zaměstnání včetně přiložených životopisů zasílejte na emailovou adresu personalni@domovvesna.cz, popř. poštou nebo osobně na adresu Domova Vesna, přísp.org., Kpt. Jaroše 999, 735 14 Orlová – Lutyně.

Kontaktní osoba: Jakub Hluchník-personalista

tel.: 596 587 103, 788 969 863