RÁDI BYSTE ROZŠÍŘILI SVÉ PODNIKÁNÍ DO POLSKA? NECHTE SI PORADIT!

V návaznosti na uzavřené Memorandum o vzájemné spolupráci v oblasti přeshraniční ekonomicko-podnikatelské činnosti byly podniknuty kroky k založení Informačního a poradenského centra. Cílem je zvýšení intenzity spolupráce institucí, komunit a podnikatelských subjektů v příhraničním regionu Těšínské Slezsko.

Hlavním úkolem tohoto centra je poskytovat podnikatelům na obou stranách hranice regionu komplexní poradenství v oblasti legislativy a práva, státní správy, ekonomiky, daní a financí.

Do projektu se v předchozích letech zapojilo také naše město, a proto najdete na našem webu banner, díky kterému se dostane přímo na stránky poradenského a informačního centra. Na stránkách pak jednoduše vyplníte krátký formulář s vaším dotazem nebo problémem.

Odkaz na stránky najdete zde.

Datum zveřejnění/aktualizace: 9.2.2023