DIVADELNÍ SÁL V DOMĚ DĚTÍ ZÁŘÍ NOVOTOU

Dům dětí a mládeže v Orlové prošel v uplynulém roce celkovou rekonstrukcí a získal i nový kabát. V průběhu stavebních prací však vyvstala potřeba demontáže stávajících sedadel v sále a výměny podlahové krytiny, která byla za ta léta značně opotřebovaná. Zpětná montáž by byla hodně obtížná. A tak městu nezbylo, než hledat řešení. A povedlo se. Dnes se DDM může pochlubit nejen novou podlahovou krytinou, ale především novými, pěknými a pohodlnými sedadly, ze kterých se budou dobře sledovat všechna vystoupení na pódiu. Zrekonstruovaný sál již vyzkoušeli také tanečníci ze skupiny Disco C, kteří si nový vzhled velmi pochvalují.

Městu podal pomocnou ruku Moravskoslezský kraj, který poskytl dotaci na akci pod názvem „Dům dětí a mládeže v Orlové - divadelní sál“, za což mu patří velký dík. Náklady činily 2 367 622,73 Kč a byly plně hrazeny Moravskoslezským krajem.

Datum zveřejnění/aktualizace: 11.1.2023