POSLEDNÍ AKCE ROKU PRO ORLOVSKÉ SENIORY

S posledním měsícem roku 2022 přišly také poslední aktivity z projektu Obec přátelská seniorům. Odbor sociální a zdravotní, na přání seniorů, zorganizoval zájezdy do vánoční Olomouce, které byly realizovány ve dvou termínech.

Ten první se konal 6. prosince a byl určen pro seniorskou veřejnost. Druhý zájezd se uskutečnil 13. prosince a byl určen pro kluby seniorů. I když počasí v prvním termínu příliš nepřálo, všichni účastníci nasáli vánoční atmosféru a mohli navštívit olomoucké zajímavosti.

Rok 2022 byl na seniorské aktivity, díky projektu, velmi bohatý, ale to neznamená, že aktivity pro seniory ve městě Orlová končí. I nadále budou pro seniory připravovány zajímavé akce, o kterých se budete dozvídat přes snadno dostupný mobilní rozhlas MUNIPOLIS.

Datum zveřejnění/aktualizace: 2.1.2023