NAROZENINY, NA KTERÉ ORLOVAČKY NEZAPOMENOU

V minulém týdnu proběhl další tradiční Benefiční koncert, který pořádá Spolek Madleine. V římskokatolickém kostele tak minulou středu vystoupil místní Pěvecký sbor ARTEP, Olga Lounová a samozřejmě děti z Dětský domov Vizina - Ostrava, které recitovaly, zpívaly, a také ukázaly svou zručnost. Návštěvníci totiž měli možnost zakoupit si výrobky dětí, které tím podpoří. Koncertu se za město Orlová zúčastnila také paní starostka Lenka Brzyszkowská.

Olga Lounová předvánoční čas zpříjemnila svými písněmi všem přítomným, ale obzvlášť paní Alence, která shodou okolností slavila v den koncertu narozeniny, a tak ji zpěvačka popřála osobně přímo na pódiu. Nezapomenutelný zážitek si jistě odnáší také paní Marie, která oslavila své 80. narozeniny a Olga Lounová ji věnovala písničku. My oběma dámám dodatečně přejeme všechno nejlepší!

Více fotek najdete v naší fotogalerii.

Foto: Město Orlová, Jakub Třeštík Fotograf

Datum zveřejnění/aktualizace: 21.12.2022