MĚSTSKÉ KALENDÁŘE NA ROK 2023 BUDOU ZÍTRA NA STÁNCÍCH

Zítra 16. prosince 2022 budou, společně s Orlovskými novinami, na distribuční místa rozvezeny městské kalendáře na příští rok.

Přijďte si pro ten svůj!

Seznam distribučních míst najdete zde.

Partnerem kalendáře na rok 2023, který vydalo město pro své občany, je Skupina ČEZ.

Skupina ČEZ působí v Orlové dlouhodobě, především prostřednictvím společnosti ČEZ Teplárenská jako dodavatel tepla z Elektrárny Dětmarovice, ale také jako distributor elektrické energie (ČEZ Distribuce). V regionu působí také dceřiné firmy ČEZ ESCO (ČEZ Energo, ČEZ Energetické služby, Enesa a další). Velmi úspěšná je také dlouhodobá spolupráce města s Nadací ČEZ, která v Orlové podpořila mnoho veřejně prospěšných projektů (např. Oranžové přechody, Oranžové hřiště, výsadba stromů, akce škol, školek i podpora seniorů).

Datum zveřejnění/aktualizace: 15.12.2022