MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA DORAZILA DO VESNY

V minulém týdnu proběhla ve Vesně jedna z posledních akcí v tomto roce. Na návštěvu totiž zavítal také Mikuláš s čertem a anděly. Klienti se sešli v prostorách jídelny, kde pro ně bylo připraveno občerstvení a dobrá hudba. Odpolední zábavu odstartovala úvodní slova ředitele Víta Macháčka. „Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům za jejich celoroční a skvěle odvedenou práci, protože bez nich, bychom tyto akce nemohli organizovat,“ uvedl pan ředitel.

Ve Vesně rovněž probíhala kuželkářská soutěž a její vítězové si převzali medaile a diplomy z rukou starostky Lenky Brzyszkowské. „Je mi ctí, že jsem se dnes této akce mohla zúčastnit a doufám, že ve vašem věku budu stejně vitální jako vy,“ řekla starostka Orlové a všem popřála krásné svátky a mnoho zdraví.

Po vyhlášení soutěže dorazila mikulášská nadílka, kterou si všichni klienti velmi užili a už teď se těší na příští rok.

Datum zveřejnění/aktualizace: 14.12.2022