UKAŽ, ŽE JSI KING

Také letos v našem městě proběhne Tříkrálová sbírka, kterou již tradičně pořádá Charita Bohumín.

V době konání sbírky vyráží do ulic měst a vesnic v celé republice téměř 50 000 dobrovolníků. V loňském roce v našem regionu koledovalo téměř 60 skupinek, stále však jsou místa, kam nestihly zanést radostné poselství Vánoc.

Pokud máte zájem zúčastnit se aktivně jako dobrovolník Tříkrálové sbírky, nebo naopak máte zájem, aby Vás navštívili Tři králové, kontaktujte nás telefonicky na čísle 736 766 021 nebo 734 797 240, prostřednictvím emailu na info@bohumin.charita.cz nebo
zaneta.bebarova@bohumin.charita.cz

Koho hledají?

• Vedoucí skupinky - osoba starší 15 let, která je zodpovědná a schopná postarat se o svěřené děti
  • Koledníci z řad dětí - skupinku tvoří zpravidla tři koledníci v dětském věku, převlečení za bájné krále (mudrce z východu), kteří se podle tradice přišli poklonit novorozenému Ježíškovi.

Skupinku mohou tvořit i starší osoby, kostýmy vám dodají!

Datum zveřejnění/aktualizace: 14.12.2022