ZUŠKA OCENILA VÝTVARNÍKY

ZUŠ Orlová uspořádala již 27. ročník výtvarné soutěže Svět dětské duše, která letos nesla téma Ptačí slet.

Na Ptačí slet se ve čtvrtek dostavili všichni soutěžící i se svými rodiči, aby si ti nejlepší odnesli své ceny. Úvodním slovem všechny přivítal ředitel Andrej Vyoral, který poděkoval svým zaměstnancům, městu Orlové, ale především rodičům a dětem za jejich aktivity. Následovalo krátké taneční vystoupení, které vystřídaly studentky svou hrou na klavír. Poté soutěžící převzali svá ocenění z rukou paní učitelky Lucie Jozefkové.

V tomto roce bylo oceněno celkem 32 jednotlivců z orlovských mateřských a základních škol a 5 kolektivů z prvních stupňů základních škol.

Výtvarné umění oceněných i neoceněných soutěžících máte možnost zhlédnout až do konce února ve foyer ZUŠ J. R. Míši v Orlové-Porubě.

Všem moc gratulujeme!

Datum zveřejnění/aktualizace: 26.11.2022