PODZEMNÍ GARÁŽE JSOU ZPROVOZNĚNY!

Dnes dopoledne bylo zprovozněno parkoviště pod nově zrekonstruovaným náměstím, a lidé tak mají možnost využít i tato parkovací místa. Musí se však před vjezdem řídit světelnou tabulkou, hlásající VOLNO či OBSAZENO.  Za hodinu parkování zaplatí dvacet korun. Ale pozor, zatím se platí v automatu hotovostí. Dobrou zprávou je, že se v dohledné době počítá i s platebním terminálem.

Jak uvedl místostarosta Roman Galia, který byl dnešnímu zprovoznění přítomen, podzemní garáže provázely na samotném počátku menší problémy se zatečením vody. Ty se však záhy vyřešily. Zbývá jen doladit poslední drobnosti, které ale nebrání plnému provozu.

Garáže jsou tedy zprovozněny a lidé je mohou v klidu využívat a parkovat v samotném centru města. Věříme, že to řidiči ocení.

Prosíme, dbejte při vjezdu a výjezdu, zvýšené opatrnosti!

Datum zveřejnění/aktualizace: 18.11.2022