JITKA MOLAVCOVÁ POTĚŠILA ORLOVSKÉ SENIORY

Do téměř posledního místečka zaplněný divadelní sál Domu kultury města Orlové včera přivítal neskutečně temperamentní zpěvačku Jitku Molavcovou. Vystoupení této legendární umělkyně spojené se Semaforem a Jiřím Suchým bylo plné elánu, energie, emocí, ale i lehkosti, šarmu a humoru. „Koncert Jitky Molavcové byl jednou z mnoha akcí, které město pořádá pro naše seniory v rámci Proseniorské aktivity, podpořené z NDT Obec přátelská rodině a seniorům 2022,“ vysvětluje místostarostka Orlové Naděžda Kubalová a dodává: „Jsem přesvědčená o tom, že právě naši senioři si zaslouží zpříjemnění podzimu života. Nemohou veškerý čas trávit doma, za zavřenými dveřmi svého bytu. Je třeba, aby se dostali do společnosti, potkali se s přáteli, popovídali si, nebo prožili společné chvíle na vystoupení takové osobnosti, jakou je Jitka Molavcová.“

Datum zveřejnění/aktualizace: 8.9.2022