PŘEDVOLEBNÍ PREZENTACE NA STRÁNKÁCH ORLOVSKÝCH NOVIN

Připomínáme volebním stranám registrovaným pro nadcházející komunální volby, že mají možnost zařadit svou prezentaci do Orlovských novin. Rada města pro tento účel schválila volební prezentaci na stránkách Orlovských novin č. 16, které vycházejí v pátek 9. září. Uzávěrka tohoto předvolebního čísla je již tento týden ve čtvrtek 1. září 2022.

Předvolební prezentace představuje ½ novinové strany zdarma pro každou politickou stranu či hnutí, s možností dokoupit si druhou polovinu (1/2 strany odpovídá rozměru 18,8 cm x 13 cm, cena za zveřejnění inzerce v tomto rozměru je 4 399,- Kč včetně DPH).

Objednatel inzerce předloží kanceláři starosty řádnou objednávku s uvedením požadavku a fakturačních údajů, zpracovaný podklad lze předložit v elektronické podobě ve formátu doc, jpg, tif, pdf a cdr. Objednatel odpovídá za obsah a právní přípustnost údajů v prezentaci. Pořadí prezentace podle vylosovaného volebního čísla.

Takže nezapomeňte, uzávěrka je již tento čtvrtek 1. září 2022.

Datum zveřejnění/aktualizace: 29.8.2022