VESŇÁCKÁ POUŤ SE TĚŠÍ VELKÉ OBLIBĚ

V Domově Vesna včera odpoledne proběhla Vesňácká pouť nejen pro seniory, ale i pro jejich rodinné příslušníky. Pouť odstartovala kolem druhé hodiny odpolední za přítomnosti vedení města. Účastníci si mohli zakoupit Štěstíčko, poslechnout příjemnou muziku a pro zájemce byla přichystána také střelnice a střelba ze vzduchovky.

Ke každé správné pouti patří samozřejmě dobré jídlo a pití. Kromě grilovaného masa a klobás, si mohli všichni přítomní pochutnat na lineckém cukroví, koláčích nebo brambůrkách. „Na dnešní akci se mi líbí jídlo a pití. Koupila jsem si tři štěstíčka a byl tam slon, který mi teď bude nosit štěstí,“ říká s úsměvem jedna z účastnic.

„Jsme rádi, že nám vyšlo skvělé počasí a lidé se baví,“ uvádí Lenka Mockovčiaková, vedoucí sociálního úseku. Pro velký úspěch a zvyšující se zájem, se zaměstnanci rozhodli z této události udělat tradici, a tak se již teď všichni těší na příští rok.

Datum zveřejnění/aktualizace: 22.7.2022