VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ KVETOUCÍ ORLOVÁ 2022

Tak jako v předchozích letech i letos proběhne soutěž pro milovníky květin, kteří svou pílí a s láskou zdobí naše město. Proto vyhlašujeme již 25. ročník soutěže Kvetoucí Orlová 2022, kterou organizuje město Orlová ve spolupráci odborem výstavby a životního prostředí.

Soutěž proběhne v těchto kategoriích:

• kvetoucí balkón, lodžie a okno
  • kvetoucí dům a zahrada
  • úprava veřejné plochy před obytným domem.

Mnohé květiny rychle odkvétají a proto ti z Vás, kteří byste se rádi zúčastnili soutěže, zasílejte fotografie Vaší kvetoucí výsadby na e-mail: nadezda.kubalova@muor.cz nebo zprávou na mobil 603 500 989.

Může se totiž stát, že než se k vaší zahrádce dostaneme, rostliny už budou po odkvětu a byla by škoda tuto krásu nezdokumentovat a nezařadit do soutěže. Nezapomeňte uvést adresu, abychom věděli, kde se vaše výsadba nachází.

Uzávěrka soutěže bude 10. 9.2022. Komise ocení výzdobu a určí pořadí soutěžících.

Děkujeme za spolupráci, neboť není v našich silách prohlédnout vše na našem území.

Těšíme se, že Vaši práci a kvetoucí krásu budeme moci prezentovat široké veřejnosti a Vás, účastníky soutěže ocenit.

Datum zveřejnění/aktualizace: 30.6.2022