CYKLO-BĚH ZA ČR BEZ DROG SE VRACÍ DO ORLOVÉ

Po nucené covidové pauze se do Orlové vrací protidrogová kampaň spojená se sportem Cyklo-běh za Českou republiku bez drog. Tato aktivita chce upozornit na drogovou negramotnost u dětí a mládeže a zásadně volá po zvýšení protidrogové osvěty v naší zemi. Slavnostní zahájení 18. ročníku hostí v pondělí 13. června v 9 hodin @Letňák Orlová za účasti školních kolektivů, známých osobností a hostů.

Přijďte v tento den přivítat účastníky cyklo-běhu. Podpořit je můžete také svoji symbolickou účastí a připojit se k nim na libovolnou vzdálenost při odjezdu z města dle trasy na vlastním kole, či s nimi krátce běžet. Trasa letošního 12denního cyklo-běhu vede přes 41 měst Čech a Moravy a čítá přes 1 200 kilometrů. Tým cyklistů-běžců, kteří sami žijí život bez drog, urazí tuto vzdálenost za 10 dní. Akci organizuje občanské hnutí Řekni NE drogám – řekni ANO životu.

Datum zveřejnění/aktualizace: 10.6.2022