ORLOVSKÝ PSÍ ÚTULEK ZÍSKAL I LETOS NEJLEPŠÍ MOŽNÉ HODNOCENÍ

Orlovský útulek pro psy patří i v roce 2022 mezi nejlépe hodnocená místa na serveru Mapy.cz!

„Udržet laťku takto vysoko není jen tak, smekáme před vámi. Můžete být opravdu hrdí na to, co pro svůj podnik děláte,“ napsali nám manažer týmu Mapy.cz Martin Jeřábek a ředitel regionální inzerce Jan Čekal.

Stejně jako v loňském roce odměnily Mapy.cz náš útulek odznakem kvality s hodnotou 5,0, což je z pohledu klientů to nejlepší možné ohodnocení.

Útulek pro psy v Orlové funguje od roku 1998. Ročně v něm najde azyl na 190 psů, kteří pak odcházejí buď k pěstounům, nebo se vrací k původnímu majiteli.

Útulek vlastní město a provozuje ho společnost SMO. Útulek slouží k péči o psy nalezené a odchycené na území Orlové. Zaměstnanci útulku zabezpečují mj. i odvoz mrtvých psů a koček.

Děkujeme jim za jejich skvěle odváděnou práci a péči, kterou svým čtyřnohým svěřencům věnují. Děkujeme návštěvníkům útulku za jejich kladné hodnocení a s díky neopomíjíme ani dárce a samozřejmě dobrovolníky, kteří pejsky navštěvují a venčí, čímž přispívají k jejich dobré psychické kondici.

Datum zveřejnění/aktualizace: 14.4.2022