CHCETE SI OTEVŘÍT PRODEJNU ČI SALON? MÁME PROSTORY!

Město Orlová nabízí k pronájmu volné nebytové prostory k různým podnikatelských účelům:

• Nově je v nabídce prostor vhodný pro malou prodejnu, případně sklad o velikosti 17 m2, v 1. nadzemním podlaží v objektu čp. 1000 v ulici Masarykova třída v Orlové-Lutyni.
  • V tomtéž objektu, tj. čp. 1000 v ulici Masarykova třída v Orlové-Lutyni, a v tomtéž podlaží nabízíme k pronájmu prostor vhodný pro sklad o velikosti cca 220 m2.
  • V objektu čp. 1000 v ulici Masarykova třída v Orlové-Lutyni nabízíme také 14 kanceláří ve 2. nadzemním podlaží, které je možné pronajmout i samostatně.
  • Další prostor vhodný pro menší prodejnu, salon (např. nehtové studio) nebo sklad o velikosti 25 m2 nově nabízíme v 1. nadzemním podlaží objektu čp. 972 v ulici U Kapličky v Orlové-Lutyni.
  • Prostory vhodné pro prodejnu, sklad a kancelář o celkové rozloze 236 m2 nabízíme v objektu čp. 313 v ulici B. Smetany v Orlové-Městě.
  • V Orlové-Městě dále nabízíme k pronájmu prostory vhodné pro lékařské ordinace a další obdobné činnosti (masáže, rekondiční a regenerační služby apod.), a to ve 2. a 4. patře Městské polikliniky na Starém náměstí.
  • Volná plocha o velikosti 8 m x 3 m vhodná například pro umístění reklamní plachty se nabízí na fasádě objektu čp. 96 v ulici Slezské v Orlové-Porubě.

Aktualizovaný seznam městských nebytových prostorů k pronájmu, včetně údajů o podlahové ploše, výši nájmu a podobně, najdete v příloze pod článkem.

Žádost s uvedením podnikatelského záměru zašlete na odbor správy majetku a hospodářské správy Městského úřadu Orlová.

Potřebné informace budou poskytnuty na úřadě v Orlové-Lutyni, 2. patro, dveře č. 320, tel. 596 581 346, nebo dveře č. 327, tel. 596 581 365, 596 581 226.

Připojené dokumenty:

Aktuální nabídka volných nebytových prostorů PDF [218.0KB] 7.4.2022