V CENTRU MĚSTA ZAČALO ČIŠTĚNÍ PARKOVIŠŤ A KOMUNIKACÍ

Upozorňujeme občany, že v prvním dubnovém týdnu začíná ve městě strojní čištění parkovišť, komunikací a kanálových vpustí. Toto čištění je jednak ze zákona povinné, jednak je naší snahou, aby město bylo čisté a hezké.

Strojní čištění probíhá vždy od 6 do 14 hodin. Žádáme řidiče, aby v tuto dobu respektovali zákaz zastavení v označených lokalitách. Za nerespektování dopravního značení hrozí pokuta od 1 000 korun.

Tam, kde je umístěna značka ZÓNA se zákazem zastavení, platí, že čištěna jsou všechna parkoviště v této zóně až po značku konec zóny.

• 1. 4. 2022 proběhne čištění v ul. Osvobození v celé zóně od křižovatky s ul. Lesní.
  • 4. až 6. 4. 2022 proběhne blokové čištění ostatních parkovišť v ul. Lesní a Osvobození.

Děkujeme za strpení a spolupráci!

Datum zveřejnění/aktualizace: 29.3.2022