DĚKUJEME OBČANŮM ZA POMOC PŘI LIKVIDACI ČERNÝCH SKLÁDEK!

Odbor správy majetku a hospodářské správy Městského úřadu Orlová děkuje pánům Petru Kohutovi, Jaroslavu Lyskovi a Davidu Uherkovi za pomoc při úklidu černých skládek na území města Orlové.

„Jsou to občané, kterým není jedno, jak Orlová vypadá, a opravdu posbírali mnoho odpadu, který byl za pomoci města odvezen tam, kam patří. Zároveň bychom rádi předem poděkovali lidem, kteří se chystají zapojit do akce Ukliďme Orlovou. Moc si jejich aktivity vážíme,“ vzkazuje Karin Paková, která má na odboru správy majetku a hospodářské správy na starosti čistotu ve městě.

Akce Ukliďme Orlovou se koná v sobotu 2. dubna 2022 v rámci celonárodní kampaně Ukliďme Česko. Sraz účastníků je na Malém náměstí v Orlové-Lutyni v 8 hodin.

Tato akce si klade za cíl uklidit společnými silami nepořádek ve vytipovaných lokalitách. Na akci je v tuto chvíli v Orlové přihlášeno bezmála 40 dobrovolníků. Pokud se chcete zúčastnit i vy, přihlaste se zde.

Datum zveřejnění/aktualizace: 22.3.2022