ULICE VĚTRNOU A ROLNICKOU OPĚT ČEKAJÍ UZAVÍRKY!

Připomínáme, že z důvodu opravy sloupů elektrického vedení ve dnech 17., 18. a 21. března 2022 a 22. dubna 2022 opět dochází k uzavírce ulice Větrné v úseku od křižovatky s ulicí Rolnickou po dům s čp. 243. Uzavírka potrvá od 8 do 15 hodin.

Dne 20. dubna 2022 dojde k uzavírce v ulici Rolnické v úseku od křižovatky s ulicí Polní po křižovatku s ulicí Větrnou. Uzavírka potrvá rovněž od 8 do 15 hodin.

Popis objízdné trasy:

Za uzavřený úsek v ulici Větrné bude objízdná trasa vedena po místní komunikaci v ulici Rolnické, na silnici III/4712 v ulici Rychvaldské a zpět do ulice Větrné.

Za uzavřený úsek v ulici Rolnické bude objízdná trasa vedena po místních komunikacích v ulicích Polní, Lutyňské, K Olšině a zpět do ulice Rolnické.

Úprava autobusové dopravy:

Vlivem těchto uzavírek dochází k dočasné změně trasy a zastávek linky MHD 878505 Orlová – Zbytky, Rychvald – Dolní Lutyně.

V případě uzavírky v ulici Větrné nebudou v době od 08:30 do 15 hodin obslouženy autobusové zastávky:

• „Orlová, Zbytky, U Wojtasů“
  • „Orlová, Zbytky, Větrná“
  • „Orlová, Zbytky, Křižovatky“

Autobusová linka bude od křižovatky ulice Rolnické a ulice Větrné vedena dále po místní komunikaci v ulici Rolnické, na silnici III/4712 v ulici Rychvaldské a zpět na místní komunikaci v ulici Větrné.

V případě uzavírky v ulici Rolnické dne 20. dubna 2022 pojede poslední ranní spoj linky 505 v 7:15 hodin od „Pošty“ směrem do Dolní Lutyně (spoj č. 11). Nejbližší spoj po ukončení uzavírky pak pojede ve 12:50 hodin od „Pošty“ směrem do Dolní Lutyně (spoj č. 19).

Datum zveřejnění/aktualizace: 15.3.2022