ZVEME VÁS NA DEN MĚSTA

V sobotu 18. září proběhne v areálu letního kina již 24. ročník DNE MĚSTA ORLOVÉ. Organizátoři připravili pestrý a bohatý program, v němž se od 14:30 hodin představí Orlovanka Eliška Rusková, Sebastian, Petr Rezek a Olga Lounová. Den plný zábavy uzavře ve 20:45 hodin vystoupení kapely NO NAME.

Na své si přijdou i děti. Už v 11 hodin vypukne Wikiho zábavná show s Mimoni a od 14 hodin se mohou vydat na Pirátské dobrodružství.

Do programu se zapojil se svou sportovní nadílkou i Městský sportovní klub Orlová.
Sobota bude v dopoledních hodinách patřit mládežnickému sportu. Od 12:45 a 14:15 hodin je připraveno bruslení na ledové ploše zimního stadionu, a to ZDARMA pro rodiny s dětmi. Otevřena bude i půjčovna bruslí. V 15:30 hodin odehrají fotbalisté FK Slavia mistrovské utkání s Brušperkem. Hokejisté MSK U21 zahájí v 17 hodin svou sezónu prvním ostrým startem s HC Rožnov pod Radhoštěm. Ani tady organizátoři nezapomněli na doprovodný program pro fanoušky.

Datum zveřejnění/aktualizace: 16.9.2021