REKONSTRUKCE ŠKOLY U KAPLIČKY SE ZDÁRNĚ POSOUVÁ K CÍLI

Od letošního června probíhá poslední 3. část realizace energetických úspor v základní škole U Kapličky. Zateplení fasády a střechy tělocvičny, jídelny, spojovacího krčku a schodiště se zdárně posouvá ke svému cíli. Došlo k výměně vstupních dveří tělocvičny a jídelny, ve spojovacím krčku jsou nová okna a proběhne výměna hromosvodu.

Tím bude zakončena celková realizace úspor energií na této základní škole. Finančně i časově náročnou rekonstrukci si město rozložilo na tři části s realizací v letním období let 2019-2021. Stavební práce provedly ostravské firmy THERM (1. a 2. část) a ŠMÍD STAVEBNÍ (3. část). Rekonstrukce základní školy U Kapličky stála bezmála 30 milionů korun. Celá částka byla hrazena z městské kasy.

Datum zveřejnění/aktualizace: 28.7.2021