MĚSTO UKONČUJE POMOC S REGISTRACÍ NA OČKOVÁNÍ

Dnešním dnem město Orlová ukončuje pomoc s registrací na očkování proti nemoci Covid-19.

Je to jednak z toho důvodu, že na očkování se již mohou registrovat i ty věkové skupiny obyvatel, které nemají s registrací žádné problémy, a jednak proto, že jde o časově náročnou službu, kterou musely pracovnice knihovny a odboru sociálního a zdravotního zvládat nad rámec své běžné pracovní agendy.

Pracovnice knihovny a OSZ pomáhaly občanům s registrací na očkování od února do konce května letošního roku. Město Orlová chtělo touto cestou pomoci především starším osamělým občanům, kteří se nemohli nebo nedokázali sami zaregistrovat.

Kolektiv knihovny a OSZ poskytl dohromady 1 700 telefonických nebo osobních rad a konzultací k zajištění registrace na očkování.

Všechny informace k očkování najdou občané na stránkách ministerstva zdravotnictví. V případě dotazů se mohou obrátit na linku 1221.

Vedení města Orlové děkuje všem pracovníkům knihovny a OSZ, kteří občanům s registrací k očkování vypomáhaly.

Datum zveřejnění/aktualizace: 1.6.2021