PLÁN STROJNÍHO ČIŠTĚNÍ V TÝDNU OD 24. DO 28. KVĚTNA

• V pondělí 24. května 2021 proběhne strojní čištění parkovišť a komunikace v ulici Masarykova – ZÓNA s vjezdem z ulice Zátiší.
  • V úterý 25. května 2021 proběhne strojní čištění parkovišť a komunikace v ulici Masarykova – ZÓNA s vjezdem za bývalým Brunem.
  • Ve středu 26. května 2021 proběhne strojní čištění parkovišť a komunikace v ulici Na Stuchlíkovci – ZÓNA naproti čerpací stanice Shell.
  • Ve čtvrtek 27. května 2021 proběhne strojní čištění parkoviště v ulici Kpt. Jaroše.
  • V pátek 28. května 2021 proběhne strojní čištění parkovišť a komunikací ulicích V. Martínka a Topolová – ZÓNA.

Strojní čištění probíhá vždy od 6 do 14 hodin. Žádáme řidiče, aby v tuto dobu respektovali zákaz zastavení ve vytýčených lokalitách. Připomínáme, že tam, kde je umístěna značka „ZÓNA“ se zákazem zastavení, platí, že čištěna jsou všechna parkoviště v této zóně, včetně těch po stranách, až po značku konec zóny. Za nerespektování dopravního značení hrozí pokuta od 1 000 korun.

Čištění města je jednak ze zákona povinné, jednak je naší snahou, aby město bylo čisté a hezké. Mějte s námi strpení.

Děkujeme za spolupráci!

Datum zveřejnění/aktualizace: 21.5.2021