VRTULNÍKEM SE NAD ORLOVOU PROLETÍ...

Orlovou z orlí perspektivy v červnu uvidí Nikol Gavelčíková, Jiřina Paszová a Radek Šolc.

...Nikol Gavelčíková, Jiřina Paszová a Radek Šolc! Gratulujeme!!

Mimo vítězná jména, která vytáhl z osudí místostarosta Orlové Miroslav Koláček ve studiu Internetové televize Orlová, jsme v tentýž okamžik v aktuální premiéře pořadu Orlovské minuty vyhlásili také autora nejoriginálnější doplňkové odpovědi.

Tím je Jiří Holeš, který nám napsal, že „údělem orla, který bude zdobit kašnu na novém náměstí, je na svých křídlech jednout povznést Orlovou až nad Říčany!“ Za tuto odpověď od nás pan Holeš získává balíček upomínkových předmětů města Orlové.

Všechny zmíněné výherce bude kontaktovat pracovnice kanceláře starosty, která se s dotyčnými domluví na předání výhry.

Děkujeme všem, kteří se do naší soutěže zapojili.

Celkem 26 lidí poznalo, že na obrázku se skrývá orel, resp. maketa orla, který bude zdobit kašnu na novém orlovském náměstí.Podle tohoto modelu vzniká model čtyřmetrového orla, který bude zdobit kašnu na novém orlovském náměstí.Vizualizace nového Náměstí 28. října v Orlové-Lutyni.
Datum zveřejnění/aktualizace: 17.5.2021